Про нас

 

Давайте знайомитись!

Ми - це група компаній "МегаЛенд", яка працює на ринку теплотехнічного і сантехнічного обладнання з 2006 року.

Позитивний настрій, відкритість, професійний підхід - це саме ті наші якості, завдяки яким ми виросли в міцну і дружну команду Професіоналів і займаємо стійкі позиції на українському ринку.

На теперішній день Група компаній «МегаЛенд» - це 9 регіональних представництв з офісами і складами.

Лінійка пропонованих товарів понад 4 000 SKU.

Річний обіг Компанії більше 35 000 000 грн.

За роки нашої роботи ми отримали безцінний досвід роботи з різними Партнерами: від великої будівельної компанії до власника квартири. Ми створюємо оптимальні рішення для наших Партнерів, сформовані на основі їх запитів і потреб. Клієнтська база Групи компаній "МегаЛенд", яка нараховує 1 200 активних Партнерів, є тому підтвердженням.

Практично у кожного з нас оселя асоціюється з теплою та затишною домівкою. Та останнім часом до цих асоціацій додалася і турбота про комунальні платежі, які займають значне місце в сімейному бюджеті.

Одна справа усвідомлювати, що в будинку має бути тепло і затишно, і зовсім інша знати, як домогтися цього при мінімальних витратах та з максимальною енергоефективністю.

Розібратися в цих питаннях Вам допоможуть наші фахівці. Ми розробимо для Вас Проект систем опалення, водопостачання і каналізації для приватного житла, підберемо необхідне устаткування, порекомендуємо відповідальних виконавців для Вашого проекту.

Ми любимо свою справу і робимо світ більш комфортним і теплим.